reality3

Víte, jak si poradit s úložnými prostory?

Úložných prostorů není nikdy dost. Buď je to tím, že jich máme nedostatek nebo naopak máme až moc zbytečností, které potřebujeme někam schovat. Je ale pravda, že takové sezónní oblečení přece potřebujeme někam uložit, ale kam? V dnešní době se nabízí tolik možností, jak a kam věci ukládat. O některých si proto dnes povíme.

Skříň v barvě stěn


Své nové bydlení Praha plánujte už od počátku chytře. A to i v případě, pokud se stěhujete do bytu, který už je nějak postavený.

Pokud zjistíte, že vám úložné prostory, které v současném bydlení máte, nevyhovují, rozšiřte je. Nejlépe vypadá, pokud si na celou jednu stěnu necháte udělat skříň se zasouvacími dveřmi.

Skříň bude vypadat ještě lépe, pokud ji sladíte s tónem barvy na stěnách. Splyne tak s okolím a nebude opticky zabírat tolik místa.

Organizéry vám pomohou


Dalším důležitým bodem jsou organizéry, které v úložných prostorech často chybí. Do šatních skříní se dají pořídit skvělé pořadače na trička, stylová ramínka na košile, svetry nebo na pásky.

Existují organizéry i na pánské kravaty nebo na dámské šperky. Stačí si jen vybrat! S vestavěnými úložnými prostory a organizéry vám poradí váš realitní rádce.

Díky organizérům v šatní skříni budete mít vše pečlivě poskládané a budete mít přehled o vašem oblečení. Možná díky tomu ženy nebudou každé ráno vyslovovat onu známou větu“ „Nemám co na sebe“.

Organizéry se však dají použít kdekoliv. V moderních kuchyních již existují příborníky nebo otočné úložné prostory, kam schováte i kuchyňské roboty nebo hrnce.

Nechte si udělat šatnu


Pokud vám to developerské projekty dovolí, a vy si můžete do projektu tak trochu mluvit, využijte toho!
Vyčleňte si jednu celou místnost na šatnu, kde budete mít oblečení všichni, třeba i vaše děti! Ukládejte sem sezónní módu nebo třeba žehlící prkno s košem nevyžehleného prádla.